«Сотня самооборони Запоріжжя» подвела итоги года


ГО «Сотня самооборони Запоріжжя» предоставила отчет о своей деятельности за 4 месяца, с сентября по декабрь (включительно) текущего года. Отчет «Сотня самообороны» опубликовала на своей странице в Facebook.

Публикуем полный текст отчета:

«18 ВЕРЕСНЯ в спортивній залі школи №108 – було проведено урок патріотизму. Представники “Сотні самооборони Запоріжжя” розповіли дітям чим Українці відрізняються від інших націй світу, що таке українська культура та традиції.

5 ЖОВТНЯ 2014 року “Сотня самооборони Запоріжжя” та “Пластунівський курінь” Запорозького війська низового “Запорозька Січ” на площі Маяковського об 11:00 провели благодійну акцію “Патріотичні серця”, мета якої підтримка українських військових та підняття рівня патріотизму серед населення м. Запоріжжя.

8 ЛИСТОПАДА бійці “Сотні самооборони Запоріжжя” забезпечили охорону громадського порядку на міжнародній акції пам’яті, єдності та підтримки захисників України “Україна – це я!”. Також активісти ГО “Сотня самооборони Запоріжжя” провели збір теплого одягу, дитячих малюнків та листів для військових, Українських прапорів та іншої атрибутики, благодійний аукціон, збір коштів на прилади нічного бачення. 

16 ЛИСТОПАДА 2014 року бійці “Сотні самооборони Запоріжжя” на о. Хортиця склали присягу на вірність Україні та Українському народу.

Присяга відбувалась на території меморіально-туристичного комплексу “Протовче” – це місце де збирались воїни Київської Русі перед військовими походами.

Козачата – вихованці школи козацького бойового мистецтва “Спас” осередку Спас-ЯР – вручили прапор “Сотні самооборони Запоріжжя” командирам підрозділу, на знак наслідування поколінь.

22 ЛИСТОПАДА біля пам'ятного знаку “Жертвам Голодомору та сталінізму” що знаходиться на вул. 12 квітня. Бійці “Сотні самооборони Запоріжжя” та вихованці школи козацького бойового мистецтва “Спас”, осередків Спас-ЯР та Спас-Вихор , вшанували пам’ять жертв голодомору в Україні 1932 - 1933 років.

Після цього бійці сотні відвідали виставу “Україна – назавжди, Свобода на віки” в театрі ім. Магара, яка була присвячена дню вшанування пам'яті жертв голодомору та геноциду в Україні 1932-1933 років.

ПАМ'ЯТАЄМО, ШАНУЄМО, СКОРБИМО!!!

29 ЛИСТОПАДА в БК “Орбіта” в 18:00 пройшла благодійна акція на підтримку українських військових – “Патриотичні серця”. Організаторами акції виступила громадська організація “Сотня самооборони Запоріжжя”, київський рок-гурт “Тінь сонця”, промоутерська група “Східна фортеця” м. Харків. В рамках акції відбувся збір теплого одягу, дитячих малюнків та листів для військових, Українських прапорів та іншої атрибутики, благодійний аукціон, збір коштів на прилади нічного бачення та концерт київського рок-гурту “Тінь сонця”, який перерахував 10 тис. грн., для купівлі приладів нічного бачення.

Захід має на меті: підняття патріотизму в м. Запоріжжі, залучення мешканців міста до підтримки українських військових, збір коштів для потреб української армії.
За кошти зібрані на благодійних акціях “Патріотичні серця” 5 жовтня та 29 листопада а також 8 листопада на міжнародній акції пам’яті, єдності та підтримки захисників України “Україна – це я!”. Активісти Громадської організації “Сотня самооборони Запоріжжя” Придбали прилади нічного бачення в кількості 2-х шт, ще 3 прилади надав волонтер та член організації Шевченко Володимир.

Прилади будуть доставлені на передову нашим розвідникам. Звіт буде опубліковано.
5 ГРУДНЯ ГО “Визвольний Рух СИЛА НАЦІЇ” та ГО “СОТНЯ САМООБОРОНИ ЗАПОРІЖЖЯ” підписали договір про співпрацю між організаціями.

19-го ГРУДНЯ “Волонтерська ліга Запоріжжя” під охороною “Сотні самооборони Запоріжжя” провела Акцію-марш “Подарунки від Миколая” воїнам АТО, направлену на збір необхідних речей, та фінансової допомоги для наших захисників. 
Збори на марш відбулись в районі ринку Анголенко біля фонтану Піонерів з 11 по 12 годину. Потім марш стартував по проспекту Леніна до зупинки пр. Металургів. Всім хто проявив небайдужість та надав допомогу волонтери подарували «Миколайчиків». 
“Сотня самооборони Запоріжжя” та “Волонтерська ліга Запоріжжя” висловлює щиру подяку всім хто долучився до цієї акції!!!

23 ГРУДНЯ о 22:30 в Запоріжжя привезли понад 10 тон продуктів від Черкаських фермерів. З цих продуктів волонтери зроблять суху суміш для приготування борщу – “Козацький борщ”, його дуже полюбляють наші військові в зоні АТО.

Запорізький волонтер Джуракулов Умід який привіз цю допомогу, був приємно здивований кількістю патріотів які прийшли допомогти розвантажити продукти.Та подякував Бійцям “Сотні самооборони Запоріжжя”, представникам ГО “Люди Українські”, ГО “Чесне Запоріжжя”, ООО “Транс Логистик Групп”, Запорізькому автомайдану та “Жіночій сотні” за допомогу. 

Дякуємо всім хто допомагав!
РАЗОМ СИЛА!!! 

23-24 ГРУДНЯ бійці “Сотні самооборони Запоріжжя” та активісти “Волонтерської ліги Запоріжжя” відвідали військовий шпиталь та доставили пораненим бійцям теплий одяг, ковдри, засоби особистої гігієни і продукти.

25 ГРУДНЯ бійцями “Сотні самооборони Запоріжжя” було затримано псевдоволонтера, який представився заступником командиру добровольчого батальйону патрульної служби МВС “Золоті ворота”. Він збирав гроші для цього підрозділу. Інформацію перевірили зробивши дзвінок командиру підрозділу, з його слів дана особа не заступником командиру батальйону.

Підозрюваного було передано співробітникам міліції.

26 ГРУДНЯ бійці “Сотні самооборони Запоріжжя” перетворившись на Діда Мороза та Снігуроньку привітали з новим роком дітей вихованців відділу соціальної реабілітації дітей-інвалідів Орджонікідзівського района з новим роком та подарували їм комп'ютер.
Керівництво “Сотні самооборони Запоріжжя” висловлює щиру подяку бійцям, які в цей нелегкий час займаються благодійністю!!! 

ДІТИ ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ!!!
26 ГРУДНЯ до штабу “Сотні самооборони Запоріжжя” почали надходити тривожні дзвінки від населення зі скагами на те, що в центрі міста напроти ун. Україна дітям продають піротехнічні засоби. Наші бійці зробили рейд та виявили факт незаконної торгівлі. За їх викликом через годину прибули представники Райвідділку які затримали порушників.

Прохання до всіх громадян та гостей нашого міста НЕ КУПУЙТЕ ПІРОТЕХНІКУ У ЛЮДЕЙ ЯКІ НЕ МАЮТЬ НА НЕЇ ЛІЦЕНЗІІ !!! Це може мати фатальні наслідки!!!
27 ГРУДНЯ об 10:00 біля Орджонікідзівської райдержадміністрації було проведено мітинг в результаті якого Сіну О.Ч. було вручено лист з підписами жителів міста.
Звернення до голови Запорізької міської ради Сіна О. Ч. від громади міста Запоріжжя.
Ми громада міста Запоріжжя ті хто свого часу обрав Вас міським головою, вимагаємо виконання наступних вимог:

1. Недопустити підвищення тарифів на комунальні послуги!
2. Взяти під особистий контроль питання якісного прибирання та своєчасного вивозу сміття в усіх районах міста Запоріжжя.
3. Взяти під особистий контроль питання про криміногенну обстановку міста , і безпосередньо так званих «смотрящіх».
4. Посилити заходи з оборони міста а саме: посилити охорону мостів та адмінбудівель залучивши військовослужбовців Внутрішніх військ, провести контрольну, фактичну перевірку готовності бомбосховищ , забезпечити ефективне патрулювання міста та проконтролювати якість виконання цих заходів.
5. Взяти під особистий контроль питання хабарництва в дитячих садочках.
6. Розподіл прибутків К.П. на всіх членів територіальної громади міста Запоріжжя.
7. Звітувати до 20 січня 2015 року не зважаючи на свята та вихідні!

30 ГРУДНЯ представники “Сотні самооборони Запоріжжя” вручили командирам  в/ч пп 0105 та в/ч 3033 Національної гвардії України прилади нічного бачення, які були придбані на кошти, що було зібрано на благодійних акціях «Патріотичні серця». Бійці цих частин після нового року відправляються на передову. Віримо, що ці прилади збережуть не одне життя нашим захисникам. 

Бажаємо бійцям здобути слави, бути відважними, та здобути перемогу!
Кошти які було зібрано на прилади нічного бачення – 2 шт =17 тис. 950 грн.

За весь час існування Г.О. “Сотня самооборони Запоріжжя” представники організації багато разів возили допомогу яку зібрали волонтери Запоріжжя. Також бійці сотні проходять постійний військовий вишкіл, завдяки чому здобувають навички для захисту населення міста Запоріжжя.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Керівник Г.О
“Сотня самооборони Запоріжжя” Преображенцев М.Ю – говорится в сообщении.Читать далее
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику, не относящиеся к теме поста, направленные на разжигание межнациональной и межрегиональной розни, на возбуждение национальной, расовой вражды, унижение достоинства, а также высказывания об исключительности, превосходстве либо неполноценности пользователей по признаку их отношения к национальной принадлежности или политических взглядов — удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

7 Февраля, 2019 Четверг
6 Февраля, 2019 Среда
5 Февраля, 2019 Вторник
2 Февраля, 2019 Суббота
30 Января, 2019 Среда
28 Января, 2019 Понедельник
18 Января, 2019 Пятница
17 Января, 2019 Четверг
16 Января, 2019 Среда
15 Января, 2019 Вторник
19 Декабря, 2018 Среда
13 Декабря, 2018 Четверг
12 Декабря, 2018 Среда
11 Декабря, 2018 Вторник
7 Декабря, 2018 Пятница
29 Ноября, 2018 Четверг
27 Ноября, 2018 Вторник
26 Ноября, 2018 Понедельник
22 Ноября, 2018 Четверг
16 Ноября, 2018 Пятница
15 Ноября, 2018 Четверг
14 Ноября, 2018 Среда
13 Ноября, 2018 Вторник
больше новостей